به "بلاگ پرینت فید" خوش آمدید    |   سفارش آنلاین کارتریج
امروز شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 

در این روزهای سخت که همه با ویروس کرونا مبارزه می‌کنیم، کسانی هستند که امکان خریدن لوازم بهداشتی و ماسک را نداشته و در خطر ابتلا به این بیماری خواهند بود. اما برخی از سازمان‌ها و برندها، بر آن شدند تا با حمایت کاربران خود مواد بهداشتی را در اختیار این قشر جامعه قرار دهند.

کمپینی با نام “سهم من” بین چندین برند و سازمان معتبر ماندد آچارباز، خانومی، شون و… در حال برگزاریست تا افراد نیازمند و کودکان کار هم بتوانند از امکانات بهداشتی استفاده کنند. بیایید شما هم در این کار خیر سهمی داشته باشید و به هم میهانان خود دست یاری برسانید.

پرینت فید هم در این کمپین سمهی دارد شما می‌توانید از تاریخ ۱۹ الی ۲۴ مرداد، تمامی کارتریج‌های طرح پرینت فید را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کنید. هزینه به دست آمده از این کمپین، صرف خریدن لوازم بهداشتی از قبیل ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده و اقلام بهداشتی برای افراد خاص، نیازمندان و کودکان کار خواهد شد.

شما میتوانید با پیوستن به کمپین “#سهم_من” از تخفیفات ارزشمند همه برندهای مشارکت کننده در این کمپین بهره مند شوید و با سفارش آنلاین نیازهای خود، در خانه بمانید و سهمی در کار خیر توزیع اقلام بهداشتی بین اقشار آسیب پذیر داشته باشید.

تخفیف ویژه


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت پرینت فید فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به پرینت فید است.
>
مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

با عضویت در خبرنامه پرینت فید، اولین نفری باشید که مقالات تخصصی ما را دریافت می کنید.

تبریک! با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.