خرید امن در پرینت‌فید

با سال ها تجربه در فراهم کردن بستر امن فروش آنلاین برای مشتریانمان، به شما این مژده را می دهیم که با اطمینان خاطر از پرینت‌فید خرید کرده و پرینت‌فید نیز تضمین می کند شما را از خرید کالاهای تقلبی ایمن نگه دارد.

امنیت اطلاعات شخصی من چطور حفظ می شود؟

تمام اطلاعات کارت های بانکی با استفاده آخرین تکنولوژی ها رمزگذاری شده و در یک ارتباط امن با درگاه بانکی مبادله می شود. زمانی که وارد صفحه پرداخت الکترونیکی می شوید، مشاهده می کنید که آدرس صفحه با https (به معنی اتصال امن SSL) شروع شده است و یک قفل سبز رنگ در بالای پنجره مرورگر شما و درکنار آدرس صفحه(URL) دیده می شود که بیانگر این قضیه است. سیستم پرداخت الکترونیکی پرینت‌فید بسیار ایمن و حفاظت شده است و اطلاعات کارت بانکی شما در امنیت کامل قرار دارد. با این حال در صورتیکه تمایل به خرید اینترنتی نداشته باشید می توانید از طریق تماس با شماره 02154591700 کالای خود را سفارش دهید.

SSL چیست؟

SSL یک تکنولوژی امنیتی است که فروشگاه های آنلاین استفاده می کنند تا اطلاعات شخصی خریداران را در زمان خرید آنلاین، ایمن سازد. SSL به شما کمک می کند تا مطمئن باشید وب سایتی که با آن کار می کنید مورد اعتماد است، به این صورت که اطلاعات شخصی و بانکی شما را بصورت مخفی و رمزگذاری شده بین شما و آن شرکت (پرینت‌فید) مبادله می‌کند.

پرینت‌فید دارای نماد اعتماد الکترونیکی

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی است. با توجه به بررسی‌های انجام گرفته، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به فروشگاه‌های مجازی به شرح زیر است:

  • شناسایی مالک فروشگاه و امکان مراجعه در صورت بروز اشکال.
  • کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده.
  • گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش.
  • واضح بودن روند برگرداندن کالا و بازپس گیری پول.
  • محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران.
  • تایید امنیت سایت توسط یک موسسه و مرکز ملی اعتماد.

شما می‌توانید با کلیک بر روی لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی واتصال به سایت نماد، اطلاعات پرینتفید را در آن مشاهده کرده و از داشتن نماد اعتماد، اطمینان حاصل کنید.

logo-samandehi

پرینت‌فید دارای نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه‌های برخط، هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می کند.