پرینت‌فید تامین کننده کارتریج جوهری اچ پی و کارتریج لیزری و تونر اچ پی و کلیه برندهای پرینتر موجود در بازار

samsung

تونر (کارتریج لیزری) samsung

دنبال کارتریج جوهری samsung هستید؟

کارتریج مناسب پرینتر SAMSUNG خود را پیدا کن

کارتریج پرینتر خود را از بزرگترین فروشگاه کارتریج ایران بخرید.
خریدی ارزشمند؛ با ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین کارتریج جوهری و کارتریج تونری.
کارتریج پرینترهای لیزری و جوهری خود را تا روز بعد از سفارش، رایگان تحویل بگیرید.
مستقیم به فرم جستجوی کارتریج بروید (که در بالای این صفحه و همچنین در هدر همه صفحات وجود دارد) و پرینتر خود را ثبت کنید. یا با شماره 8363-021 تماس بگیرید و با یکی از متخصصین تامین کننده مواد مصرفی پرینتر ما صحبت کنید.

دریافت رایگان در روز بعد

از خدمات تحویل رایگان ما استفاده کنید. 98% سفارش‌ها در ساعات کاری روز بعد به شما تحویل می‌شود. این درصد بالایی است. اما اگر نمی‌خواهید ریسک این 2% را بپذیرید، از پیک با قیمت 12000 تومان و یا تحویل زیر 12 ساعت با قیمت 20000 تومان استفاده کنید. شرایط ارسال را ببینید.

قیمت پایین

مفتخریم که برای پول ارزش زیادی قایلیم. اگر طی 7 روز از ثبت سفارش با ما، همان محصول را با قیمت کمتر و به صورت آنلاین پیدا کردید، مابه التفاوت آن را بازپرداخت می‌کنیم. شرایط ضمانت بهترین قیمت را ببینید.

کارتریج‌های جوهری مطمئن

سالیان زیادی است که کارتریج‌های تولیدکنندگان متفاوت را تست کرده‌ایم و بر اساس آن معتقدیم که کارتریج‌ها و مواد مصرفی که ما می‌فروشیم بهترین و باصرفه‌ترین است. یعنی: عمر طولانی به همراه باثبات‌ترین و باکیفیت‌ترین پرینت‌ها.

شرایط ضمانت رضایت 100درصدی را ببینید

خریدی بدون ریسک

بسیار بعید است که مشکلی با جوهرهای پرینتر خود پیدا کنید، اما در این صورت به راحتی قابل حل است: شرایط ضمانت رضایت 100درصدی را ببینید.