رضایت کامل شما را تضمین می‌کنیم

ما متعهد به ارائه بیشترین ارزش ممکن به مشتریان‌مان هستیم؛

و برای رسیدن به این هدف هر آنچه لازم باشد را انجام خواهیم داد:۶ماه ضمانت کیفیت

کلیه کارتریجهای عرضه شده در پرینت‌فید از بهترین کیفیت ممکن برخودار هستند و با حساسیت و دقت فراوان تهیه و کنترل کیفیت شده‌اند.

با این حال کارتریجها به مدت شش ماه از تاریخ خرید و یا قبل از مصرف 50درصد از ظرفیت کارتریج (هرکدام زودتر فرا برسد) تحت ضمانت پرینت‌فید است و طی این دوره هرگونه ایراد کیفی که ناشی از نقص فرآیند تولید باشد تحت پوشش این ضمانت مرتفع شده یا کارتریج تعویض خواهد شد.

اعتبار هدیه اول و خرید بعدی

شما در اولین خرید خود می‌توانید از 15000 تومان اعتبار هدیه پرینت‌فید استفاده کنید.

همچنین با خرید از پرینت‌فید، درصدی از مبلغ خرید، در حساب کاربری شما ذخیره می‌شود که می‌توانید در خرید بعدی از آن استفاده کنید.

تخفیف ها و هدیه معرفی پرینت فید

پرینت‌فید به طور مستمر تخفیف‌های ویژه‌ای بر روی محصولات خود می‌گذارد و از آن مهم‌تر امکان معرفی به دوستان است.

شما با معرفی دوست خود و در صورتی که او اولین خرید خود را در پرینت‌فید ثبت کند، 5000 تومان دریافت می‌کنید. شما می‌توانید به طور نامحدود دوستان خود را معرفی کرده و پس از خرید آن‌ها اعتبار هدیه دریافت کنید.
طریقه استفاده از کد معرف

خرید اعتباری سازمانی

شما می‌توانید با درخواست حساب کاربری تجاری برای سازمان خود از امکان خرید اعتباری 30 روزه بهره‌مند شوید.
طریقه استفاده از حساب کاربری تجاری

تضمین سلامت پرینتر شما

ما تضمین می‌کنیم که گارانتی پرینترهای شما در اثر استفاده از کارتریجهای درجه یک ما ابطال نشود.

با این حال اگر استفاده از محصولات ما موجب بروز اشکال در پرینتر شما شود، ما هماهنگی لازم برای تعمیر (یا در صورت عدم تعمیر، تعویض) پرینترتان را انجام خواهیم داد.۶ماه امکان بازگشت سفارش

در صورتی که بسته بندی محصول خود را باز نکرده و جعبه آن را نیز سالم و نو نگهداشته باشید؛ تا شش ماه پس از خرید امکان عودت کالا و دریافت وجه خرید را خواهید داشت.

تضمین بهترین قیمت

در صورتی که ظرف 48 ساعت از تاریخ سفارش شما، تامین کننده دیگری محصول خریداری شده را با قیمت پایین‌تر عرضه کند، ما 100درصد مبلغ تفاوت را به شما عودت می‌دهیم.
شرایط گارانتی بهترین قیمت پرینت‌فید


اطلاعات فنی دقیق

اطلاعات مندرج در سایت پرینت‌فید در خصوص انطباق کارتریجها با پرینترها تا سطح بسیار زیادی درست است.

با این حال در صورتی که اشکال در اطلاعات سایت منجر به سفارش اشتباه شود ما با آغوش باز آماده عودت یا تعویض کارتریج هستیم؛ حتی اگر جعبه کارتریج باز شده باشد.

اگر اشتباه از سوی شما و به دلایلی غیر از آنچه ذکر شد باشد (ولو جعبه باز شده باشد) ما آماده کمک کردن هستیم بنابراین کافیست با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.بازگشت کالا بدون هزینه حمل

در مواردی که پرینت‌فید عودت کالا را می‌پذیرد، هزینه حمل و نقل رایگان است.

ارسال رایگان

کلیه سفارشهای شهر تهران و سفارش‌های بالای 400000تومان شهرستانها، رایگان ارسال می‌شوند.
شرایط ارسال کالا پرینت‌فید


تضمین اصالت کالا

محصولات عرضه شده در پرینت‌فید به دو گروه تقسیم می‌شوند:

گروه اول: کارتریج، هد و کاغذهایی که توسط کمپانی اصلی تولید کننده چاپگرها (نظیر اچ پی، کنون، سامسونگ، اپسون، برادر، لکسمارک، ریکو و ...) عرضه و با همان نشان تجاری به فروش می‌رسند.

گروه دوم: مواد مصرفی سازگار با محصولات برندهای فوق که با بسته بندی و نشان تجاری پرینت‌فید عرضه می‌شوند. (اصطلاحا کاتریج طرح درجه یک)

کلیه محصولات عرضه شده گروه اول تحت ضمانت اصالت کالا قرار دارند و پرینت‌فید اصالت آنها را تضمین می‌کند. بدیهیست بر این اساس کلیه محصولات عرضه شده در این فروشگاه به غیر از محصولات تولیدی خود پرینت‌فید (که تحت ضمانت کیفیت قرار دارند) در صورت اثبات عدم اصالت، بدون قید و شرط توسط پرینت‌فید جایگزین می‌شوند.