قوانین بازگرداندن کالا

هدف پرینت فید فقط فروش کالا و ارائه آن به مشتری نیست، هدف ما به دست آوردن رضایت خریداران است. سرمایه ما، مشتریان ما هستند و تمام تلاش و سعی خود را خواهیم کرد تا سرمایه خویش را افزایش دهیم.

در همین راستا جهت حل مشکلات احتمالی خریداران، پس از فروش کالا، قوانینی که خدمات پس از فروش نامیده می شوند را پیش بینی کرده‌ایم.

اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف پرینت‌فید همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ضمانت تعویض نیستند.

مرکز خدمات پس از فروش پرینت فید فرآیند رسیدگی به مشکلات مشتریان را بر عهده خواهد شد بنابراین پرینت فید برای سایر محصولات خود با شرایط زیر 6 ماه ضمانت پس از فروش درنظر گرفته است:

- درخواست استفاده از تضمین کیفیت

- درخواست رسیدگی به سفارش اشتباه ناشی از نقص اطلاعات سایت

- درخواست استفاده از ضمانت بازگشت کالا

فرآیند درخواست خدمات پس از فروش:

1- در صورت مواجه با هر یک از موارد فوق مشتری با تکمیل فرم ارسال شده به همراه محصول و تماس با مرکز خدمات پس از فروش پرینت‌فید به شماره (54591700 – 021 ) فرآیند رسیدگی به ادعا آغاز می‌شود.

2- پس از تائید ادعای مشتری توسط مرکز خدمات، مشتری اقدام به ارسال کالا به آدرس دفتر خدمات مرکزی و یا دفاتر خدمات فالنیک در سراسر کشور می‌نماید.

3- پس از دریافت کالا توسط مرکز خدمات و تائید نهایی ادعا، ظرف 48 ساعت کاری کالای جایگزین برای مشتری ارسال و یا وجه آن به حساب مشتری عودت خواهد شد.


برای بازگشت کالا می‌توانید از فرم زیر اقدام فرمایید

همچنین می‌توانید نمونه فرم پر شده بازگشت کالا را از اینجا مشاهده کنید.

فرم تکمیل شده خود را آپلود کنید

فرمت های مجاز :jpg,jpeg,png,gif,doc,docx,pdf

حداکثر حجم برای آپلود فایل :300KB‎برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید‎


پشتیبانی تلفنی :02154591700

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 17:00
پنجشنبه‌ها 8:30 تا 13:00

آدرس :تهران، میدان فردوسی، خیابان ایرانشهر جنوبی،
روبروی اداره پست، پلاک 16

ایمیل:info@printfeed.org