روش‌های پرداخت

نکات مهم روش‎های پرداختی پرینت‎فید

نکته اول

1. به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند.

نکته دوم

2. سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از 10 میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

نکته سوم

3. در صورتی که هزینه سفارش از طریق اینترنت پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

- مشتری باید شماره کارت بانکی، شماره حساب بانکی، شماره شبا و نام بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل مربوط به خود را در حساب کاربری پرینت‌فید ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت بانکی، شماره حساب بانکی، شماره شبا و نام بانک یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند.)

- در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید‌های انجام شده از پرینت‌فید، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.

شما مشتریان عزیز می‌توانید با روش‌های زیر پرداخت خود را انجام دهید‎برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر استفاده کنید‎


پشتیبانی تلفنی : 02154591700

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 17:00
پنجشنبه‌ها 8:30 تا 13:00

آدرس : تهران، میدان فردوسی، خیابان ایرانشهر جنوبی،
روبروی اداره پست، پلاک 16

ایمیل: info@printfeed.org