کمک و اطلاعات

ما نهایت تلاش خود را انجام داده‌ایم تا استفاده از سایت ما برای شما راحت و آسان باشد. اگر سوالی در مورد سایت و خدماتی که در آن ارایه می‌شود برایتان پیش آمد، بعید است پاسخی در سایت برایش پیدا نکنید.
اگر اطلاعاتی در زمینه مورد نظرتان پیدا نکردید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا شما را همراهی کنیم.

 

اطلاعات مفید

Cartridge Save باعث می‌شود کمترین اثر را روی محیط زیست داشته باشیم و مشتری‌ها هم به این کار تشویق می‌شوند. در دفاتر و انباری که در آن کار می‌کنیم، برنامه‌هایی برای استفاده دوباره یا بازیافت کاغذ، بسته‌بندی و مواد مصرفی داریم. همچنین پیشرفت در تکنولوژی با ما کمک می‌کند تا مصرف انژری ما به حداقل برسد. ما مشتری‌هایمان را نیز به استفاده از کارتریج‌های تونر یا جوهری طرح تشویق می‌کنیم درنتیجه تاثیر پرینت آنها روی محیط زیست کاهش می‌یابد. برنامه‌های بازیافتی برای کارتریج‌های جوهری استفاده شده نیز انجام می‌دهیم.
 

تحویل کالا

متاسفانه ما تنها، آدرس‌هایی را که در ایران هستند را پشتیبانی می‌کنیم. خدمات تحویل رایگان ما تمامی نقاط کشور را شامل می‌شود.
 

سفارش کالا

خیر، متاسفانه امکان خرید حضوری وجود ندارد. ما سفارشات را تنها از طریق وب‌سایت، تلفن و فکس انجام می‌دهیم. سفارش شما را به صورت رایگان در محل مورد نظر شما تحویل می‌دهیم و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه و سفارش مواد مصرفی خود ندارید. چی از این راحت‌تر؟
PayPal، Visa و..... را می‌پذیریم. خریدهای مدارس و سازمان‌های دولتی را نیز قبول می‌کنیم. برای داشتن اکانت اعتباری با ما تماس بگیرید.
PayPal، Visa و..... را می‌پذیریم. خریدهای مدارس و سازمان‌های دولتی را نیز قبول می‌کنیم. برای داشتن اکانت اعتباری با ما تماس بگیرید.
برای تمامی اطلاعات کارت اعتباری تحت اتصالی امن از آخرین تکنولوژی رمزگذاری استفاده می‌شود. وقتی به صفحه پرداخت می‌روید می‌بینید که آدرس آن با “http” شروع می‌شود که به معنی اتصال امن SSL است. در قسمت پایین پنجره مرورگر نیز یک Padlock وجود دارد که بیانگر همین مساله است. پس از این که اطلاعات شما توسط بخش ثبت سفارش ما دریافت شد، رمزگذاری می‌شود. سیستم‌های ما بسیار امن هستند درنتیجه اطلاعات کارت اعتباری شما امن است. اگر هنوز هم با خرید آنلاین راحت نیستید، می‌توانید با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.
 

محصولات ما

OEM یا Original Equipment Manufacturer یعنی کارتریج همان شرکت تولیدکننده پرینتر.
تولیدکنندگان پرینتر، پرینتر را به قیمت یا زیر قیمت می‌فروشند و در واقع آنها با فروش کارتریج سود می‌کنند. وقتی پرینتر جدید خود را می‌خرید، چاره‌ای جز خرید یکی از این کارتریج‌ها ندارید. با استفاده از کارتریج طرح، منبع اصلی سودآوری این تولیدکنندگان را قطع می‌کنید در نتیجه مورد تهدید قرار می‌گیرد که اگر از کارتریج طرح استفاده کنید، گارانتی شما از بین می‌رود. آنها تا جایی که می‌توانند می‌خواهند از منافع خود دفاع کنند. آنها نمی‌توانند گارانتی خود را تنها به دلیل استفاده از کارتریج طرح منقضی کنند، این کار کاملا غیرقانونی است. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید از کارتریج طرح استفاده کنید. این کارتریج‌ها به خوبی کار می‌کنند و پولتان پس‌انداز می‌شود.
تعداد پرینت‌ها هنگام استفاده از کارتریج جوهری طرح ممکن است با زمانی که از کارتریج OEM استفاده می‌کنید برابر باشد اما مشتریان اعلام کرده‌اند که می‌توانند تعداد صفحات بسیار بیشتری را با کارتریج پرینت بگیرند.
هر نوع کارتریج می‌تواند در پرینترهای متفاوتی استفاده شود ولی ممکن است شما مدل پرینتر خود را روی بسته کارتریج پیدا نکنید. برای برطرف شدن هر گونه شکی، قبل از باز کردن بسته‌بندی محصول با ما تماس بگیرید.
ممکن است ایراد از اتصالات خود پرینتر باشد نه اتصال کارتریج به پرینتر.
با یک دستمال مرطوب، سطح تماس فلزی کارتریج را تمیز کنید. پس از اطمینان از خشک شدن این قسمت، آن را در پرینتر قرار دهید. اگر 3 یا 4 مرتبه تست پرینت بگیرید، نتایج بهتری حاصل می‌شود زیرا هد پرینتر تمیز می‌شود و جوهر حرکت می‌کند.
اگر پرینتر کارتریج را نشناخت، پرینتر را خاموش کنید. کارتریج را خارج و دوباره جابزنید. محکم روی کارتریج را فشار دهید تا کاملا در جای خود قرار گیرد.
اگر همچنان مشکل برطرف نشد، با ما تماس بگیرید.
 

پس دادن کالا و بازپرداخت

قبل از اینکه اقلام را به ما پس دهید، فرم پس دادن کالا را تکمیل کنید. پس از آن آدرس پستی رایگان خود را برایتان ارسال می‌کنیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر برای پس دادن کالا "گارانتی بازپرداخت کامل" و "شرایط و قوانین" را حتما مطالعه کنید.
اگر مشکلی وجود دارد و یا باز هم به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.