خرید امن با پرینت‌فید

printfeed ssl

با سال ها تجربه در فراهم کردن بستر امن فروش آنلاین برای مشتریانمان، به شما این مژده را می دهیم که با اطمینان خاطر از پرینت‌فید خرید کرده و پرینت‌فید نیز تضمین می کند شما را از خرید کالاهای تقلبی ایمن نگه دارد.

 

امنیت اطلاعات شخصی من چطور حفظ می شود؟

تمام اطلاعات کارت های بانکی با استفاده آخرین تکنولوژی ها رمزگذاری شده و در یک ارتباط امن با درگاه بانکی مبادله می شود. زمانی که وارد صفحه پرداخت الکترونیکی می شوید، مشاهده می کنید که آدرس صفحه با https (به معنی اتصال امن SSL) شروع شده است و یک قفل در پایین پنجره مرورگر شما دیده می شود که بیانگر این قضیه است. سیستم پرداخت الکترونیکی پرینت‌فید بسیار ایمن و حفاظت شده است و اطلاعات کارت بانکی شما در امنیت کامل قرار دارد. با این حال در صورتیکه تمایل به خرید اینترنتی نداشته باشید می توانید از طریق تماس با شماره 8363-021 داخلی 120 کالای خود را سفارش دهید.

 

SSL چیست؟

SSL یک تکنولوژی امنیتی است که توسط خیلی از خرده فروشان آنلاین استفاده می شود تا اطلاعات شخصی خریداران را در زمان معامله با خرده فروشان آنلاین، ایمن سازد. SSL به شما کمک می کند تا مطمئن باشید وب سایتی که با آن کار می کنید مورد اعتماد است، به این صورت که اطلاعات شخصی و بانکی شما را بصورت مخفی بین شما و پرینت‌فید مبادله می کند.